14. října 2010

Vzpomínky na Anglii

Návrat z cizích krajů není nikdy snadný, ale tentokrát se mi vůbec nechtělo. Přivezla jsem s sebou kromě vzpomínek a kufru plného oblečení i nějaké fotky...

Výlet na pobřeží :o)


První poznatek - v Anglii mají dopravní značky pozor OLD PEOPLE. Nedokázala jsem to pochopit... pozor přes silnici chodí staří lidé? A pak  mi to došlo, ve Witby byly všude racci a taky senioři :o)


Druhý  výlet byl do Yorku - krásné historické město. A ty obchůdky....achach


Z katedrály byl suprový výhled

Žádné komentáře:

Okomentovat