Návrat z cizích krajů není nikdy snadný, ale tentokrát se mi vůbec nechtělo. Přivezla jsem s sebou kromě vzpomínek a kufru plného oblečení i nějaké fotky...
Výlet na pobřeží :o)
První poznatek - v Anglii mají dopravní značky pozor OLD PEOPLE. Nedokázala jsem to pochopit... pozor přes silnici chodí staří lidé? A pak mi to došlo, ve Witby byly všude racci a taky senioři :o)
Druhý výlet byl do Yorku - krásné historické město. A ty obchůdky....achach
Z katedrály byl suprový výhled
Žádné komentáře:
Okomentovat