30. října 2010

Vzpomínky na Anglii 2

Snídaně - capuccino, mufinky a něco na čtení - Elle a plánek obchoďáku.




Samozřejmě přelakovat nehty :o))) Laky půjčené od kamarádky - světloulince fialková a úžasná blankytně modrá...

Žádné komentáře:

Okomentovat