28. října 2010

Vlásky vlásky vlásečky

Připravila jsem si pro vás několik typů jak pečovat o vlásky. Jelikož jsem vyzkoušela snad miliony přípravků a žádný z nich nebyl nijak zvlášť ohromující. Jako šampón používám jedině Nizoral z lékárny a kondicionéry jsem používala od Freemana. V Anglii jsem si koupila barvu na vlasy a u ní je i celá tuba s kondicionérem - lepší jsem nikdy neměla. Vlasy jsou jemňoučké na rozpadnutí, název značky je myslím Clairol.

A jeden velký objev objevený v Anglii (zatím jsem nikde u nás neviděla) je gelový přípravek, který pomáhá při žehlení vlasů a dodává jim lesk. Z předchozích zkušeností mi většinou zůstaly zmaštěné vlasy a nebo vlasy splihlé. Název kouzelného přípravku zní: TreSemmé a sehnat se dá asi především v kadeřnických salonech.
Proč o tom píšu? Sama jsem se snažila zoufale dlouho objevit vhodný přípravek pro úpravu vlásků a konečně je tady :o) třeba se někdo z vás taky inspiruje :o)


Zajímají mně i vaše zkušenosti, ráda zkusíme ještě něco dalšího :o)

Žádné komentáře:

Okomentovat