19. října 2010

V tepláčcích pro snídani i na nákupy

Co mi bylo v Anglii milé - všichni a všude nosili tepláky. Obávaný trend, který se k nám dostává velmi pomalu, za hranicemi žádným trndem není. Je to uplně běžná věc. Mimochodem - tyhle tepláčky se po vyprání srazily o 5 čísel a to jsem si kupovala dětský :o)))

Žádné komentáře:

Okomentovat