FRUTODELA FASHIONBLOG
20. října 2010
Anglické obchůdky
Nakupovat v Anglii po malých krámcích je nádhera. Většinou se jedná o originály vlastní tvorby majitelů obchodu. A co je krásné úplně - design obchodů. No mrkněte sami ... :o)
Úchvatný aranžmá....dali byste boty na talíř? Já už jo :o)
1 komentář:
Mish-a
1. listopadu 2010 v 13:54
moc pěkné fotky :-)
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
moc pěkné fotky :-)
OdpovědětVymazat