namornicka moda je nesmrtelna ,-)
dokonalý!!! miluju námořnický styl :)http://jollburrfashion.blogspot.com/
těšim se už na jaro léto protože to už námořnická pofrčí naplno, je to neuvěřitelně snadno kombinovatelná styl... díky za komentáře holky :o)))
Užasný šátek, mohu se zeptat, kde jsi ho sehnala:)?
Jinak www.lucie-honest.blog.cz budu ráda za odpověď:)
Skvělé varianty.Pěkná kotva.:)
omlouvám se, nějak zapomínám psát unačky neznačky :o))) takže náprava: triko Only koupeni second hand, svetřík HM, kšandy, kabelka a šátek Pepe Jeans, boty second hand, kotva killah, šortky - po mamince :o)
namornicka moda je nesmrtelna ,-)
OdpovědětVymazatdokonalý!!! miluju námořnický styl :)
OdpovědětVymazathttp://jollburrfashion.blogspot.com/
těšim se už na jaro léto protože to už námořnická pofrčí naplno, je to neuvěřitelně snadno kombinovatelná styl... díky za komentáře holky :o)))
OdpovědětVymazatUžasný šátek, mohu se zeptat, kde jsi ho sehnala:)?
OdpovědětVymazatJinak www.lucie-honest.blog.cz budu ráda za odpověď:)
OdpovědětVymazatSkvělé varianty.Pěkná kotva.:)
OdpovědětVymazatomlouvám se, nějak zapomínám psát unačky neznačky :o))) takže náprava: triko Only koupeni second hand, svetřík HM, kšandy, kabelka a šátek Pepe Jeans, boty second hand, kotva killah, šortky - po mamince :o)
OdpovědětVymazat