14. října 2010

Everyone can wear Hunter!

Úlovek z ulice - dva mladíci ve stejných holínkách značky Hunter. A nutno dodat, že jim to vážně slušelo. Za fotky se omlouvám, nejsou takové jaké bych chtěla, ale oni nebyli moc nadšení, že je fotím :o)


Ještě jeden detail...

Žádné komentáře:

Okomentovat