29. září 2010

Topshop snění :o)

Jelikož příští týden už vyrážím do Anglie, držím své nákupní vášně na uzdě, ale nedá mi to alespoň brouzdat po jedné z mých nejoblíbenějších stránek http://www.topshop.com/. Hned jsem si tam vybrala několik kousků, které mně zaujaly.

Nejdřív šperky:








Sweet kabelka

Šatičky a botičky




V něčem se spinkat musí



Naprosto jedinecny šaty, který si asi budu muset objednat Anglie neanglie :o)))

A ještě originální pletené nadkolenky


Je to jen kratší výčet, vybrala bych si toho samozřejmě víc, ale musím se krotit, protože ještě pořád se účty samy nezaplatí...

3 komentáře:

  1. tak takéo nadkolienky by som brala všetkými 1Otimi. by mi aspoň zima nebola

    OdpovědětVymazat
  2. na co objednávat z Anglie, když má TOPshop v Palladiu prodejnu?

    OdpovědětVymazat
  3. va palladiu jsem byla v září a teda nic moc... chybí tam spousta originálních kousků, navíc je to pro mně snadnější, protože se do Prahy až tak nedostanu

    OdpovědětVymazat