Nejdřív šperky:
Sweet kabelka
Šatičky a botičky
V něčem se spinkat musí
Naprosto jedinecny šaty, který si asi budu muset objednat Anglie neanglie :o)))
A ještě originální pletené nadkolenky
Je to jen kratší výčet, vybrala bych si toho samozřejmě víc, ale musím se krotit, protože ještě pořád se účty samy nezaplatí...
tak takéo nadkolienky by som brala všetkými 1Otimi. by mi aspoň zima nebola
OdpovědětVymazatna co objednávat z Anglie, když má TOPshop v Palladiu prodejnu?
OdpovědětVymazatva palladiu jsem byla v září a teda nic moc... chybí tam spousta originálních kousků, navíc je to pro mně snadnější, protože se do Prahy až tak nedostanu
OdpovědětVymazat