28. září 2010

Dva důvody, proč se těším na zimu

V rámci dnešního volného dne jsem se rozhodla být akční a trochu pracovat. Ale úklid bytečku mně brzo omrzel a tak jsem se zasekla v rozjímání u otevřené skříně. Střádala jsem plány, co si potřebuju pořídit. O tom ted ale psát nechci. Objevila jsem své "gepardice" - rukavice s rozkošnou mašličkou -  ahned jsem si řekla, že minumálně tento nález je důvod těšit se na zimu.


Druhý objev jsou huňaté botky, tenhle bačkorový styl jsem si prostě zamilovala. Dají se nosit ke všemu a jsou strašlivě pohodlné.


Žádné komentáře:

Okomentovat