27. září 2010

Malé mopsí postřehy


Tak to jsem já - mopsí krasavec. Nenechte se mýlit, nejsem zrovna módní fanda a konkrétně tuhle teplákovku k vzteku nesnáším. Lidi se na mně koukají jak na blázna, ale copak si to beru dobrovolně?
No, na obranu mojí paničky - dává mi to jen kvůli tomu, že je mi strašná zima a hned se celý klepu.

Ale je spousta nadšenců, kteří mají skříň pro pejska větší než svou vlastní. Co si o tom myslíte...máme být také obětí módy?

Žádné komentáře:

Okomentovat