Jako první filmy - jsou to starší klasiky jako Zloději kol, Střecha a nebo něco málo ze slovenské kinematografie.
Nechybí moji miláčci jeleni, které nosím hlavně k elegantnějším věcem.
Moje tři velké slabosti posledních týdnů - zajímavé knížky :o) čokoláda a starý porcelán a jiné harampádí.
Aranž na závěr - uprostřed nový modrý lak z H&M.
Žádné komentáře:
Okomentovat