22. září 2010

Večerní nostalgie

Blíží se kvapem dlouhé večery, které je ideální strávit s pěknou knížkou v ruce nebo u dobrého filmu. Mám tu pro vás fotečky mých podzimníćh favoritů.
Jako první filmy - jsou to starší klasiky jako Zloději kol, Střecha a nebo něco málo ze slovenské kinematografie.

Nechybí moji miláčci jeleni, které nosím hlavně k elegantnějším věcem.



Moje tři velké slabosti posledních týdnů - zajímavé knížky :o) čokoláda a starý porcelán a jiné harampádí.



Momentálně čtu...S elegancí ježka, už jsem přečetla Kafka na pobřeží od mého oblíbeného autora Haruki Murkamiho.


Aranž na závěr - uprostřed nový modrý lak z H&M.

Žádné komentáře:

Okomentovat