FRUTODELA FASHIONBLOG
14. října 2010
Everyone can wear Hunter!
Úlovek z ulice - dva mladíci ve stejných holínkách značky Hunter. A nutno dodat, že jim to vážně slušelo. Za fotky se omlouvám, nejsou takové jaké bych chtěla, ale oni nebyli moc nadšení, že je fotím :o)
Ještě jeden detail...
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat